• Свеж
Делта Флапер РП72472

Делта Флапер РП72472

DEN 158.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Достапни исклучиво Во Домашното Депо, Тоалетите Делта се убаво дизајнирани за лесна инсталација, максимално испирање и заштеда на вода. Кога е време за поправка или замена на тоалет, Делта разбира дека вашите главни грижи се лесно отстранување на стариот тоалет и лесна инсталација на атрактивен и водоотпорен нов. Но, пред да ја замените целата единица, исто така знаеме дека ќе сакате да се обидете да ја поправите вашата постоечка. Затоа направивме сеопфатна листа на достапни делови за поправка. Поддржани од повеќе од 50 години работа за подобрување на вашето искуство со вода, уверени сме дека ќе ви се допаднат нашите тоалети. За употреба со сите тоалетни серии Делта-Коренте, Риоса и Прелудиум. Погодно вклучува синџир. Отпорен на корозија за да обезбеди долгогодишна употреба без проблеми. Продадени поединечно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства Цк2494дс Божиќни Светла Ших Цу Кутре Сече Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ЦК2494ДС1216 Божиќни Светла Ших Цу Кученце Сече Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разн�

DEN 382.40