• Свеж
Гаекув Ленени Панталони За Жени Секојдневни Летни Панталони Со Широки Нозе Плус Големина Редовни Панталони За Долги Панталони Панталони За Дуксери Секојдневни Ла

Гаекув Ленени Панталони За Жени Секојдневни Летни Панталони Со Широки Нозе Плус Големина Редовни Панталони За Долги Панталони

DEN 367.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

80" Гаекув Ленени Панталони За Жени Секојдневни Летни Панталони Со Широки Нозе Плус Големина Редовни Панталони За Долги Панталони За Панталони Со Обични Лабави Широки Панталони Со Среден Струк Тренинг панталони со Цврсти Џебови. Овие панталони имаат повеќе џебови и опуштено вклопување, обезбедувајќи функционалност и мода во едно.Погоден За Сите сезони . Без разлика дали извршувате задачи или се среќавате со пријатели за ручек, овие панталони ќе ве направат да изгледате шик и да се чувствувате свежо. Изработени од висококвалитетна ленена ткаенина, овие панталони се совршени за летни свадби, градинарски забави или кој било посебен настан. Со нивното опуштено вклопување и стил подготвен за лето, тие се идеални за секојдневни излегувања, патувања на плажа или активности на отворено. ГаекувЛенени Палацо Панталони За ЖениНадградете ја вашата секојдневна гардероба со нашите Ленени Џогер панталони за Жени. Еластичниот појас и заострената нога обезбедуваат удобно и ласкаво вклопување. Дизајнирани за лежерен и без напор стил, овие панталони имаат опуштено вклопување и удобен еластичен појас.50 "Должина : 96см/37. ГаекувЛенени Панталони За ЖениПодигнете ја вашата гардероба со нашата колекција Ленени Панталони за Жени. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дневен, секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Стил На Џебови : Секојдневен, Моден, Удобен Должина : Долго Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Женски Панталони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Губотаре Панталони За Жени Трендовски Женски Харем Панталони, Хипи Палацо Панталони Бохо Џогери Јога Облека Со Џебови

Панталони Чино Женски Обични Модни Кратки Панталони Панталони Цврсти Панталони За Жени Обични Пантало�

DEN 0.67

Трговска марка ликовна уметност 'Вива Мексико пирамида од археолошката локација Кантона Арвас Арт од Филип Хугонард

Уметник : Филип Хугонардсбук : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галерија обвиткано �

DEN 1.33