• Свеж
Моќ Стоп AR82148EVC Еволуција Геометар Обложени Кочница Ротор-Пред

Моќ Стоп AR82148EVC Еволуција Геометар Обложени Кочница Ротор-Пред

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // роторите Обложени Со Запирање На Напојувањето се директен завртка, економичен, замена за фабричка опрема. Овие ротори на диск сопирачките се целосно обложени, вклучително и во внатрешноста на лопатките, користејќи превентивен слој ОД вистинска геометриска ' рѓа. Роторите Обложени со еволуција се произведени со Нашата технологија Со Вистинска Актерска Екипа, што резултира со прецизен фрлен и прецизен машински производ. Роторите се ое тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Целиот ротор на сопирачките се третира со тенок слој Од вистинска геометрија 360 облога која штити од ' рѓа и корозија без да влијае на перформансите на сопирањето на возилото. Алуминиумската СРЕБРЕНА боја НА ГЕОМЕТ 360 совршено се интегрира со стилот и дизајнот на денешните отворени алуминиумски тркала. Сакате максимална заштита од ' рѓа? Направете ги сопирачките правилно со ротори обложени Со Еволуција за Запирање На Напојувањето! Моќност Запре Еден Геометар Обложени Кочница Ротор •еден акции замена на сопирачките роторот фрлија и машински за водечките спецификации во индустријата * површината на роторот е целосно обложена внатре и надвор Со вистински ГЕОМЕТАР рѓа превентивен слој •овој ротор има ненасочна површина на роторот со 100% мелница рамнотежа •Роторот е ое тежина и ја задржува оем ване конфигурација •надградба на Завртки, нема потребни модификации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Среќна ханука сина менора шема празник графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1119.84

Бесплатни девојчиња со кратки ракави со кратки ракави Пончо и шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-18

Меко и спортско : Поставувањето на Пончо и шорцеви од слободното собрание на собранието има пространо, п

DEN 1.00