• Свеж
Трепка Ѕвезда Стапче-Партија Услуги -

Трепка Ѕвезда Стапче-Партија Услуги -

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ѕвезда светлина ѕвезда светла-чекај дали е тоа трепкачко стапче. Овие пластични стапчиња светат светло. Вклучете ги овие стапчиња на забава за принцеза или спиење и гледајте како вашите деца се забавуваат со овие играчки со часови. Овие стапчиња, исто така, ја надополнуваат секоја принцеза или магичен костим За Ноќта на Вештерките. 14" вклучени Батерии. Трепка Ѕвезда Стапче - 12 Парчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вера 1-банда декоратор без завртки wallидни плочи за деца, безбедни капаци на излез, 4,68 H 2.93 l, одговара на GFCI, USB сад,

Wallидните плочи без завртки се прифатливо решение за модерна, wallидна плоча во стил на декоратор Подобрет

DEN 86.24