• Свеж
Дизни Енканто - Сестра Цели Ѕид Постер Со Притискање, 22.375 34

Дизни Енканто - Сестра Цели Ѕид Постер Со Притискање, 22.375 34

DEN 431.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие Трендови Меѓународни Дизни Енканто - Сестра Цели Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Енканто - Сестра Цели Ѕид Постер Со Притискање : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.