• Свеж
Скуби Доо Опседната Куќа Игра

Скуби Доо Опседната Куќа Игра

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Децата можат да се забавуваат со часови со Играта Опседната Куќа Скуби-Ду. Скуби-Доо и неговите пријатели се обидуваат да ја решат својата најголема мистерија досега. Тоа значи патување низ опседната куќа која е полна со незгодни изненадувања преполни со акција. Играта На табла Скуби-Доо е полна со застрашувачка акција со различни стапици, вклучувајќи скалила од змија, витез, саркофаг, банистер и кафез. Вклучува и пајакова мрежа, статуи на мршојадци, скокачки дух, глава од лос и негативец. Скуби-Ду Опседната Куќа Игра : опседната куќа со делови за стапици. Карактеристики змија скалила, витез, саркофаг, банистер и кафез. Вклучува и пајажина, 2 статуи на мршојадци, скокачки дух, глава од лос и негативец. Игра одбор, фабрика, 5 двигатели, двигател стои. Вклучува инструкции. Скуби-Ду опседната куќа игра за 2 до 4 играчи. Погоден за возраст од 5 години и повеќе. Движете се низ 3д опседната куќа за да стигнете до врвот. Бидете први што ќе стигнете до врвот и откријте го негативецот за да победите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Фаб Ц01100ЦЦ - Нерф Чекор Бар Нерф Чекор в Пристап До Кревет Одговара изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2004-ГМЦ НОВА СИЕРА

Опрема, алатки, ремени и многу повеќе Ние ги дизајнираме и произведуваме најсилните, најтрајните И нају�

DEN 0.33

Стандардни Моторни Производи ФЈ Инјектор За Гориво-Мфи-нови Одговара изберете: 2003-ЛИНКОЛН АВИЈАТИЧАР, ФОРД ЕКСПЛОРЕР

Инјектор За Гориво : 0305 Линколн Авијатичар, 0304 Меркур Мародер, 10 Форд Експлорер, 10 Форд Експлорер Спорт Т�

DEN 2.33