• Свеж
Живанши Пиво Тоалетна Колонска Вода За Мажи, 3. оз

Живанши Пиво Тоалетна Колонска Вода За Мажи, 3. оз

DEN 524.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лансиран од дизајнерската куќа На Живанши во 1999 година, Тоалетот Пиво Де е класифициран како префинет, ориентален, дрвенест мирис. Пи е прослава на она што го прави човекот заводлив - неговата интелигенција, храброст и придонеси. Пи е повеќе од име, тоа е симбол. Машкото шише, дизајнирано од серж Мансо, има високотехнолошки систем за затворање и игра на контрастот помеѓу чистите линии и совршената пропорција. Овој машки мирис поседува мешавина од свеж мирис на лесен цитрус, во комбинација со силна шумска арома, со ниска нота на ванила. Живанши Пиво Де Тоалет Спреј, Келн За Мажи, 3,4 Мл Врвни Белешки : Мандарински Портокал, Цитрус. Средни Белешки : Шума, Бор. Основни Белешки : Ванила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност „Дрезден Германија Скајнил Портрет III“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметнос�

DEN 2.33