• Свеж
Каролини Богатства ББ3310ГФ САД Патриотски Бигл Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Каролини Богатства ББ3310ГФ САД Патриотски Бигл Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 143.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства ББ3310ГФ САД Патриотски Бигл Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Сад Патриотски Бигл Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела на Бигл. Одличен подарок за сопственик на бигл. Прославете го 4 јули, Денот На Споменот, Денот На Знамето и Денот на Трудот со Ова Американско Градинарско Знаме. Додадете Го Ова Градинарско Знаме на вашите празнични украси или покажете го вашиот патриотизам во текот на целата година. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Штандот за градина се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина|2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција|Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 во |Знаме е отпечатено од двете страни за Достапно гледање|Врвот на Столбот На Ракавот за да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Алпски швајцарски машки тенки бифолд паричник горниот жито кожа EZ пристап до слот за надворешна картичка

Бесплатни паричникот на Shippings Limfold со алпски Swiss Product Карактеристики : Оригинални Leatherslim & Compact Овој лизга�

DEN 2.67

Плажа трева живописно зајдисонце крајбрежно сликарство црно врамено уметничко печатење wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 639.68

Индустриски студенти Ајде да се изгубиме фраза авантура мировни цвеќиња комбе, 30, дизајнирана од Ангела Никес

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2095.68