• Свеж
Сизи Лепило Лист-6 6

Сизи Лепило Лист-6 6

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Не е потребна машина за налепници! Како самостоен производ, Лепило Листови нудат занаетчии погодност на претходно направени лепило листови. Како магија, подлогата на секој лист лесно се олупи за лесно нанесување. Кога се користат со машина за валјаци Sizzix, Лепливите Листови лесно ги трансформираат омилените парчиња на занаетчиите во готови налепници. Нуди занаетчии погодност на претходно изработени лепливи листови како магија, подлогата на секој лист лесно се олупи за лесно нанесување Идеален За употреба Со сложени форми на сечење кога се користи со машина за валјаци Sizzix®, Лепливите Листови лесно ги трансформираат омилените парчиња на занаетчиите во готови налепници Секое пакување содржи 10 листови од 6" x 6".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола Женска Модна Џемперка Лабава Блуза Со Долги Ракави Кружен Врат Обичен Пуловер Падне Печатени Врвови

●Совети~Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини АОХАСЛИ пред Да Нарачате ●Обична Пригода~Овој Ду�

DEN 1.00

Зимски снежни врнежи ноќта боро дрво празнична фотографија млаз црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 615.84

Жени Обични Трендовски Цветни Пеперутки Печатени Пуловер Долги Ракави Копчиња Лабава Блуза Врвови Јуниори

①Прилика Дозвола За Облека За Девојки Овој обичен пуловер дуксер е идеален избор во вашата есенска зим�

DEN 319.84