• Свеж
Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара: 2007-БМВ 328, бмв 325

Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара: 2007-БМВ 328, бмв 325

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Акебоно Корпорација За Сопирачки, основачите на технологијата за керамички сопирачки и оригиналниот бренд на опрема по избор инсталиран, вкупно на повеќе од 270 модели. Водечки снабдувач на напредна технологија за сопирање. е лидер во напредниот развој и производство на материјали за сопирање и триење, со фокус на анализа и контрола на бучава, вибрации и грубост (НВХ). Групацијата Акебоно работи со технички / Центри за Истражување и Развој во Јапонија, Франција и Франција, со многу целосно во сопственост или поврзани производствени капацитети ширум светот. За повеќе информации, посетете . Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара : 2007-2011 БМВ 328 2006 БМВ 325 2013-2015 Бмв Х1 XDRIVE28 I 2012-2013 БМВ 328 6 Цил 3 Л 2008-2013 бмв 128 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студената индустрија езеро Кану Кану Кану Облачно небо планински шумски пејзаж, 16, дизајн од Ричард Данахај

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.00

Sumbell Industries Cozy Woodland Creatures моделирана графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 7196.00

Бубилна пенлива вода, loveубов доаѓа во сите пакети со разновидност на вкусови, ограничено издание, Оз, пакет

О, здраво! Бујливата пенлива вода комбинира освежувачка, јасна пенлива вода со одлично дегустација, при�

DEN 63.68