• Свеж
Боби Браун Боички Контура Усна Молив-Рум Суво Грозје, 1. г 0. оз

Боби Браун Боички Контура Усна Молив-Рум Суво Грозје, 1. г 0. оз

DEN 376.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Боби Браун Боички Контура Усна Молив - 12 Рум Суво Грозје, оваа исклучителна алатка за дефинирање на усните е дизајнирана да ви обезбеди прецизни, долготрајни резултати кои ја подобруваат вашата природна убавина. Лизгајте без напор со кремастата формула и доживејте ја беспрекорната завршница што го дефинира, контурира и надополнува изгледот на усните. Изберете ја волшебната нијанса "Суво Грозје од Рум" за да го изразите вашиот уникатен стил и да уживате во трајната елеганција што овој молив за усни ја носи во вашата рутина за шминкање. Подигнете ги контурите на усните, засилете ја бојата на усните и прифатете го беспрекорното мешање за префинет и полиран изглед кој трае цел ден. Со посветеноста На Боби Браун кон извонредност, постигнете мајсторство за совршенство на усните со секоја апликација. Прецизна Дефиниција : Моливот за Усни нуди мазна и кремаста формула која без напор се лизга на вашите усни, овозможувајќи прецизна примена и остри линии. Тоа помага да се спречи пердуви и обезбедува бојата на усните да остане на место. Разновидни Нијанси : Достапни во низа зачудувачки нијанси, вклучувајќи го и волшебното "Суво Грозје Од Рум", овој молив за усни надополнува различни бои и стилови на усни, што ви овозможува да креирате прилагодени изгледи што одговараат на вашето расположение и пригода. Долготрајно Абење : Формулирано за да обезбеди продолжено абење, богатата пигментација на моливот за усни гарантира дека бојата на усните останува жива и вистинита во текот на денот, минимизирајќи ја потребата за чести допири. Леснотија на мешање : иако е совршен за прецизна постава, Моливот За Усни е исто така доволно разноврсен за мешање. Користете го за да ги наполните усните пред да нанесете кармин или сјај за беспрекорна и полирана завршница. Подобрена Форма На Усни : Создадете Илузија за пополна, подефинирана форма на усни со користење на молив за усни за суптилно подобрување на контурите на усните. Без разлика дали имате за цел да го засилите лакот на купидонот или да ги балансирате нерамните усни, овој молив ве покри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Графички резервоар за чудо на нација Графички резервоар и шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4- & плус

Совршено за време на игра или нејзиниот стил домаовој двопарчен сет од Wonder Nation има кул графички резерво�

DEN 0.33