• Свеж
Ступел Индустрии Розова Цвет Женски Портрет Пеперутка Цветови Апстрактна Шема, 48, Дизајн На Сангита Бачелет

Ступел Индустрии Розова Цвет Женски Портрет Пеперутка Цветови Апстрактна Шема, 48, Дизајн На Сангита Бачелет

DEN 669.44

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 36 х 1,5 х 48 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Дизајн На Сангита Бачелет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модерна овен зачудувачки портрет животни и инсекти сликање нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 1.00