• Свеж
Каролини Богатства 8972PW Бринета Сирена Вода Фантазија Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

Каролини Богатства 8972PW Бринета Сирена Вода Фантазија Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

DEN 356.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства 8972 PW1216 Бринета Сирена Вода Фантазија Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, разнобојни Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е Од Каролини Богатства фантазија категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Џефри, Џилијан Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Насловен-француски Бел ВТОРИ

Џефри, Џилијан 24х12 Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Насловфранцуски

DEN 527.84

Посебен Случај За Samsung Galaxy S плус-Прилагодено Ултра Тенок Тенок Тврд Црн Пластичен Капак-Расипан Милениум-Црвен И Бел

Ова куќиште За ултратенка тврда пластична обвивка Samsung Galaxy S9 ПЛУС Со Различна Обвивка ги покрива грбот и

DEN 2.67