• Свеж
&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премија, Перат, Замена Филтер: 1998-Тојота Лексус, 33-2137

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премија, Перат, Замена Филтер: 1998-Тојота Лексус, 33-2137

DEN 239.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

K 2000-2006 LEXUS LS430; 2000-2006 Toyota Celsior; 1998-2000 LEXUS GS4001999-2008 Тојота Круна Majesta; 2000-2006 LEXUS LS430; 2000-2006 Toyota Celsior; 1998-2000 LEXUS GS400 филтерот за повеќекратна употреба k&n ви заштедува ПАРИ : K&N ПЕРАТ, ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА ЌЕ ВИ ЗАШТЕДИ До 125 ДОЛАРИ наспроти купување повеќе ФИЛТРИ ЗА еднократна УПОТРЕБА (ВО СПОРЕДБА СО MSRP ВО УСД ОД СООДВЕТНИТЕ OE ФИЛТРИ За 200.000 милји возење по автопат). ЧИСТЕТЕ ЕДНАШ НА СЕКОИ 5 ГОДИНИ : на филтерот За воздух На Моторот му треба само чистење на секои 75.000 милји под нормални услови за возење на автопат (5 години врз основа на просечните милји возени годишно од 15.000 милји). ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Филтрите ЗА Воздух К&Н се произведуваат со издржливи, врвни материјали и најсовремени методи за изградба за да траат цел живот. ГО НАМАЛУВА ОТПАДОТ : над 200 милиони филтри за воздух за еднократна употреба и нивниот отпад од пакување се навиваат на депонии секоја година - филтрите за повеќекратна употреба помагаат да се намали отпадот во нашите депонии. Одговара Изберете : 2001-2006 ЛЕКСУС ЛС 8 Цил 4.3 Л 1998-2000 ЛЕКСУС ГС 8 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Магнафлоу Калифорнија Конвертор Директен Одговара Калифорнија Каталитички Конвертор Одговара изберете: ТОЈОТА SCION TC

Магнафлоу Калифорнија Конвертор 452110 Директно Вклопување Калифорнија Каталитички Конвертор Каталитич�

DEN 2310.88

Ханас Машка Облека Мажи Ревер Летен Резервоар Врвен Патент Ревер Еднобоен Обичен Резервоар Без Ракави Маица Бела XL

Големина : S Биста : 106cm / 41.73" Должина : 72cm / 28.35" Големина : M Биста : 111cm / 43.70" Должина : 73cm / 28.74" Големина : L Бист�

DEN 268.00

Националната Заптивка на Коленестото Вратило Се Вклопува изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 1982-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата Ние нудиме п�

DEN 1.67