• Свеж
Се Намалува Дете Патување Кревет

Се Намалува Дете Патување Кревет

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Зошто ќе Ви Се Допадне : Сакан од клиентите повеќе од 10 години! Нашиот совршен воздушен душек за мали деца им дава на малите деца свој смирувачки простор додека патуваат, спијат на ново место или преминуваат од креветче во поголем кревет. САКАН ОД КЛИЕНТИТЕ : креветот на подот за мали Деца е омилен на клиентите од 2007 година. КРАЈНИОТ СОН-Креветот За Патување За Мали Деца е совршен за спиење, патување за одмор, хотели, куќа на баба и дедо и за деца кои преминуваат во голем кревет. Наградуваниот дизајн е изграден да трае со материјали отпорни на пункција, засилени се чини и Херметички вентили. Нашиот едноделен дизајн лесно се преклопува со еден удар.Одлично за патување со авион-без гломазни рачки или вградени пумпи кои додаваат големина или тежина материјали отпорни на пункција засилени шевовисочни вентили надуена големина : 60 х 37 х 9 (инчи), 152 х 94 х 23 (см)Приближна издувана големина : 16 х 7 х 7 (инчи), 40 х 18 х 18 (См)Тежина : 8,5 фунти. Нашиот дизајн од 1 парче лесно се преклопува за складирање и патување., 136 кг ОРИГИНАЛНИОТ И НАГРАДУВАН Кревет За Патување За Мали Деца-Смалувањата се ОРИГИНАЛНИОТ производител на Креветот За Патување За Мали Деца, со бројни награди за дизајн. Совршен за патување со авион, креветот за патување се преклопува рамно за да се вклопи во ранец, рачна торба или торба преку ноќ. Дизајн од 1 Парче : лесно се надувува и издува дома или во движење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Левмја Женски Широки Панталони За Нозе Плус Клиренс Лежерни Еластични Лабави Прави Панталони Трендовски Панталони

€ Прилика }Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Секојдневна Облека, Салон, �

DEN 319.84

Нова Стандардна Замена На Патничката Странична Решетка, Одговара На Големата Награда На Понтијак Во 1997 Година

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1284.16