• Свеж
Бестар Про-Линеа 2-Единица За Складирање Врати, Бело

Бестар Про-Линеа 2-Единица За Складирање Врати, Бело

DEN 4809.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Облечете ја вашата домашна или канцелариска област со Единицата За Складирање На Вратите Bestar Pro-Linea 2, која нуди многу складирање во еден компактен простор. Овој кабинет за складирање со двојна врата е изграден од долготраен ламинат со преклоп со текстура на меламин, завршен по ваш избор на боја. Кабинетот е цврсто сместен на блок метални стапала со метален хардвер. Внатре во кабинетот со двојна врата има две полици (со една прилагодлива опција), што ви овозможува да го организирате ентериерот како што ви одговара. Димензии : 35,6 W x 19,5 D x 28,4 H инчи. Изграден со меламин ламинат. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Цврсти метални стапала и хардвер. Кабинетот со 2 внатрешни полици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сет на Кети Иреланд памучни крпи за бања, крпи за бања, ултра мека, високо апсорбирана голема пешкир за бања, ГСМ

Искусете луксуз како што никогаш не сте се чувствувале порано, со нашата премија за премија за супер мек

DEN 1087.84

Жени Обични Трендовски Цветни Пеперутки Печатени Пуловер Долги Ракави Копчиња Лабава Блуза Врвови Јуниори

①Прилика Дозвола За Облека За Девојки Овој обичен пуловер дуксер е идеален избор во вашата есенска зим�

DEN 319.84

Sumpell Industries Среќна Ноќта на вештерките Среќна дух графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2.67

Богатствата на каролина BB1266CNL Шаховска Табла Вар Зелена Јорки Јоркишир Териер Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата на каролина BB1266 CNL Шаховска Табла Вар Зелена Јорки Јоркишир Териер Керамичка Ноќна Светлин�

DEN 2.33