• Свеж
Премиер Неонски Fle NS-продолжен кабел За Напојување-НЕМА 5 - ДО НЕМА 5 - - AC V-ft-неонски црвен

Премиер Неонски Fle NS-продолжен кабел За Напојување-НЕМА 5 - ДО НЕМА 5 - - AC V-ft-неонски црвен

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Премиер Неонски Флекс NS515830-продолжен кабел за напојување-НЕМА 5-15 ДО НЕМА 5-15-50 стапки Премиер Жица 50' Неонски Флекс Продолжен Кабел Со Индикаторско Светло, Неонски Црвен : Отпорен На Вода. Отпорен на пламен. Ултра флексибилни. Отпорен на триење. Месинг сечилата обложени со никел се спротивставуваат на корозија. Индикаторско светло на примарната светлина. Кабелот за продолжување на напојувањето е неонски црвен за лесна видливост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.