• Свеж
Правете Ги Сите Работи Со Љубов Сликарство Печатење На Природно Борово Дрво

Правете Ги Сите Работи Со Љубов Сликарство Печатење На Природно Борово Дрво

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на природно дрво кое е рачно избрано за печатење. Мармонт Хил Печати Мотивациони Уметнички Отпечатоци, Од Џен Ли : ПЕЧАТЕЊЕ СО УВ мастило СО ЛИКОВНА уметност на природно борово дрво од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Уметничко дело На Џен ли Парчињата дрво се рачно избрани од фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. потпис на уметникот на предната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84