• Свеж
Сјај На сјајот На сјајот Подобрување На Теглата Гел За Стилизирање На Косата, 10. оз

Сјај На сјајот На сјајот Подобрување На Теглата Гел За Стилизирање На Косата, 10. оз

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

S Навивам Текстуризатор, Stylinapos; Гел, Када 10.5 МЛ Конечно производ за современи фризури. S-Навивам Текстуризатор Stylinapos; Гел ви дава готовиот изглед за S-Навивам стил thapos; ти. Член НА Ахбаи : Гордата Дама. 100% црна сопственост. За најдобри резултати користете S-Навивам Стилинапос; Прво Испрскајте. Бришење на Либерална количина На Текстуризатор На С-Навивам Стилинапос; Гел во дланката на раката, тријте ги рацете заедно и нанесете низ косата. Количината На S-Навивам Стилинапос; користениот Гел може да се прилагоди според должината и дебелината на косата. Чешел и стил по желба. S-Навивам Текстуризатор Стилинапос; гелот обезбедува одлична контрола на стилот и треба да се користи само на секои 3 до 4 дена. Само за надворешна употреба. Чувајте ја косата подалеку од пламен и искри. Ризикот од повреда од изгореници е поголем кога косата се третира со производи од овој тип. Чувајте го подалеку од дофат на деца. 10.5 мл (298 г) Чикаго, Ил 60609 Сјај Производи, Ад. Розова С-Навивам Сјај За Подобрување На Теглата Гел За Стилизирање На Косата, 10,5 мл основната помош за чешлање за тој готов изглед. Стилин ' гел услови како што се одржи кадрици и бранови во место. Додава сјај без мрсен изглед или чувство. Совршен за природни и текстурирани стилови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.