• Свеж
Сет од 4, јапонски порцелански керамички двострани рачни мотиви за сервирање на чинии F15714

Сет од 4, јапонски порцелански керамички двострани рачни мотиви за сервирање на чинии F15714

DEN 127.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вклучува 4 висококвалитетни керамички чинии, секој со лак со висок сјај и различен дизајн на растително рачно, значи надеж за жетва на браник, исто така може да ги украси вашите маси за јадење. Мулти-намена за секојдневни оброци, издржливи чинии совршени за сервирање житни култури, сладолед, салата, супа, чорба, мезе, десерт, закуски, ореви, овошје, рамен, машини за миење садови за тестенини и безбедна микробранова печка, можат да бидат изготвени за да го зачуваат вашиот простор за кабинетот. Доаѓа безбедно спакувано во убава кутија за безбедносен превоз на овие украсни садови со внатре и надвор од различна рачна боја е одлична ексклузивна колекција за подароци. 36 пакувања крпа за чистење на микрофибер, супер меки апсорбирачки крпи отпорни на згаснат, автоматско чистење, полирање, кујна за прашина, бања, очила 36 KT00020 CCC50.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68