• Свеж
Фиа Ад. ТР42-ЦРНА FIATR42-ЦРНА 09 - RAM ТР СЕДИШТЕ ПОКРИЕ ЦРНА ЗАДНА СПЛИТ 40 60

Фиа Ад. ТР42-ЦРНА FIATR42-ЦРНА 09 - RAM ТР СЕДИШТЕ ПОКРИЕ ЦРНА ЗАДНА СПЛИТ 40 60

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Фиа Ад. 09-10 RAM МЕМОРИЈА 1500 TR СЕДИШТЕ ПОКРИЕ ЦРНА ЗАДНА СПЛИТ 40/60 Седиште Капак Wrangler Прилагодено Седиште Wrangler Прилагодено Седиште Wrangler Сопствени Седиште Капак; Седло Ќебе; Црна; Сплит Седиште 40/60; Прилагодливи Потпирачи за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Напредниот Дизајн Создава Динамична Состојба на Уметничкиот Ентериер. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Кул Во Лето; Топло Во Зима. Ткаенина За Ќебе За Седло Отпорна На Абење. Рачно Миење; Капе Суво. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Боја брза и ОТПОРНА НА УВ. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.