• Свеж
Моог Свеј Бар Черупка Комплет Одговара: 2004-СУБАРУ ИМПРЕЗА

Моог Свеј Бар Черупка Комплет Одговара: 2004-СУБАРУ ИМПРЕЗА

DEN 703.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Moog Swaybar Черупка Комплет moog Решавање на проблеми производи вклучуваат докажан дизајн и инженеринг карактеристики за како ново управување, леснотија на инсталација и подолг век на траење. МООГ е најпосакуваниот бренд за управување и суспензија на професионални техничари И началници На екипажот На НАСКАР Карактеристики И Придобивки : Дизајниран да обезбеди долг животен век И сигурност еластомерните соединенија не користат никакви гумени полнила за заземјување Лепилото за врзување на Високо ниво се користи за издржливост Чаурите се склопуваат со соодветна предкомпресија за да се обезбедат крајните перформанси Инсталирајте делови ОД МОГ, брендот што го претпочитаат професионалните техничари и шефовите На Екипажот наскар сплит дизајнот овозможува полесна инсталација. Враќа како-ново управување и ракување. Чаурите се дизајнирани да обезбедат долг животен век и сигурност. Решавање проблеми® производите вклучуваат докажан дизајн и инженерски карактеристики. Одговара Изберете : 2004-2007 СУБАРУ ИМПРЕЗА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

QuickSteer ES2150RL Управувач за управување со врзана врата се вклопува Изберете: 1982- Форд Мустанг, 1982 година- Форд Тандерберд

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

DEN 1904.96

Калифорнија Кралот Големина Ватиран Опремени Душек Заштитник Покритие Лист Се Вклопува До Длабоко - Бело-Кал Кралот 72 84

УДОБНОСТ : Овој Заштитник за Душеци е Совршен Избор ако Размислувате За Удобна, Мека, Дише и Висококвали�

DEN 1.00