• Свеж
Змеј Топката Супер Змеј Ѕвезди Мутен 6и 6.5 Акција Слика

Змеј Топката Супер Змеј Ѕвезди Мутен 6и 6.5 Акција Слика

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте на жестоки битки На Змеј Топката во вашиот свет со овие супериорни 6.5-инчен змеј Ѕвезди акција фигури. Фино изработени и сложено детални со 16 точки на артикулација. Ова е највисок редослед на квалитет, и колку што можете поблиску до вистинската работа. Можете да бидете ѕвезда на вашите сопствени битки Со Змејска Топка, инспирирани од шоуто и ограничени само од вашата имагинација. Мутен Roи е оригиналниот творец На Камехамеха и повеќе од 300 години. Тој е мајстор за боречки вештини и ги обучи Гоку, Гохан, Јамча, Крилин и Кралот На Волот да бидат борци што се. Неговата сегашна форма е 100% максимална моќност каде што може да ја искористи Својата Максимална Моќ Камехамеха! Високо детални и можни бројки од 6,5 инчи. 16 или повеќе точки на артикулација. Секоја фигура доаѓа со втор сет на раце за дополнителни опции за позирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumbell Industries Cozy Woodland Creatures моделирана графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 7196.00