• Свеж
Инвикта Про Нуркач Хронограф Кварц Сребро И Сино Бирање Машки Часовник 33829

Инвикта Про Нуркач Хронограф Кварц Сребро И Сино Бирање Машки Часовник 33829

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сребрено И Сино бирање подобрено со прозрачни раце со златен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Еднонасочна Ротирачка рамка. Пламен Фузија кристал. Цврст случај. Преклопете Преку затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 50 мм х 15,3 мм. Бенд 32 мм х 7,25 инчи. Инвикта 33829 Про Нуркач Часовник. Часовници. Хатори КАЛИБАР VD54. Про Нуркач. Унисекс, Возрасни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84

Stuple Industries пет starвездени бања Смешен збор црно -бел дизајн врамени giclee текстуризирана уметност од Дафне Полсели

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

DEN 319.84