• Свеж
Стерлинг Сребрен Официјален Лиценциран Колегиум Лонгвуд Универзитет Ревер Пин

Стерлинг Сребрен Официјален Лиценциран Колегиум Лонгвуд Универзитет Ревер Пин

DEN 207.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте стилски и модерен изглед со оваа неверојатна Игла За ревер На Универзитетот Лонгвуд Од Логоарт. Изработена од полирано сребро, оваа средна игла за ревер од 15 мм има траен сјај. Оваа впечатлива, тркалезна игла за ревер сигурно ќе импресионира.Метална Тежина : 2,30 Грама Накит Тип : Фино Додаток Тип : Лонгвуд Универзитет Ревер Пинџевел Финиш : Висок Полски Пол : Унисекс Метал : Стерлинг Сребренметал Боја : Белдимензии : 15ммрелативна Големина : Дизајн На Среден Ласер Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сребро Во Соединетите Држави, Универзитет Лонгвуд, Игла За Ревер, Полиран, Изработен во Соединетите држави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Tuphel Industries тиква цветна жетва добредојде на знак зелена портокалова графичка уметност бела врамена уметничка печатена

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 671.84

Лав Бренд предиво од кука Глиц Грип Металик јамка предиво од џамбо полиестерско виолетово предиво пакување

Надвор од куката Глиц го вади нашиот оригинал од предивото на јадицата на следното ниво со додадена иск�

DEN 207.52