• Свеж
Само Мојот Стил Крајната Бележник

Само Мојот Стил Крајната Бележник

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Истражете ја вашата креативност и раскажете ја вашата приказна Со крајниот сет На Бележник Само Мој Стил®! Изберете од над 800 додатоци-355 шарени налепници, 270 забавни форми на пробивање, 50 пенливи скапоцени камења и многу повеќе – за да ја персонализирате секоја страница по ваш вкус. Користејќи ги вклучените ножици со брановидни острици, исечете граници со кул изглед наоколу, фотографии, белешки и печатени страници за да додадете малку каприц на нив. Секој лист од овој бележник со тврд повез од 40 страници ќе стане личен запис за складирање на вашите најценети спомени и забавни искуства! Се препорачува за бележници на возраст од 6 и повеќе години. Само Мојот Стил Крајната Бележник. Оставете ја вашата креативност да дивее додека го персонализирате секој лист од овој бележник со тврд повез од 40 страници. Овој комплет доаѓа преполн со над 800 шарени додатоци за бележник за избор. Користете ножици со брановидни острици за да создадете граници со кул изглед околу фотографиите, белешките и многу повеќе. Пополнете го овој приспособлив бележник со забавни искуства, негувани спомени и идни цели. Прави одличен подарок за љубител на бележник. Возраст : 6 години & до. Комплет Вклучува : 40 Страница (20 Листови) Бележник, 5 Печатени Страници, 355 Налепници, 270 Форми На Удар, 1 Топчесто Пенкало, 1 Брановиден Раб Ножици, Димензионални Налепници, 1 Лепак Стап, 50 Пенливи Камења, 100 Форми На Светки и Лесни За Следење Инструкции.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.