• Свеж
Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло-Јасно Стакло-5610Ч

Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло-Јасно Стакло-5610Ч

DEN 938.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

Заменете го вашето разбиено странично огледало стакло со Замена На Огледалото За Страничен Преглед На Бурко По нарачка. Претходно исечени и подготвени за нанесување за неколку секунди. Дизајниран да ги исполнува или надминува спецификациите на ое на возилото. Овие ретровизори На Бурко Не вклучуваат држач за мотор и се ставаат со лепила за кора и стап за сигурна врска. Изберете го вашето возило внимателно. Детални упатства се вклучени или отпечатени на кутијата за лесна инсталација. Се продава поединечно со безбедно пакување за да се обезбеди безбедно пристигнување. Огледалата за Замена на бурко се дизајнирани и произведени Во Гранд Рапидс, мичиген давајќи му на својот производ заслужено одобрување. Замената На Огледалото На Страничниот Поглед На Бурко е поддржана со 30-дневна гаранција Вклучува претходно применет грејач. Големина : 7-3/8 " х 7". 9-11/32" дијагонала.- Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло Многу производи бараат опрема специфична за возилото.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Четири Сезони А Ц Црево За Празнење На Ладилно Средство П Н: Одговара изберете: 1991-ЏИП ЧИРОКИ, 1991 - ЏИП КОМАНЧЕ

Четири Сезони А / Ц Црево За Празнење На Ладилното Средство П / Н : 56279 Количина Продадена : Продадена Поед�

DEN 1.33