• Свеж
Цврст Чувар Филтер За Масло, ТГ5

Цврст Чувар Филтер За Масло, ТГ5

DEN 114.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики внатрешен Дијаметар на заптивката - 2,42 инчи.Заптивка Надворешниот Дијаметар-2.81 во.Дебелина На Заптивка .2 во.Заптивка Употреба Основната висина 3.98 во.Внатрешен Дијаметар - 22ммх1, 5 мм Тдутер Дијаметар-3,66 инчи.Поставување На релјефниот Вентил PSI 12 Fits за различни марки и модели - SKU : Ksao55602 Анти-Одводен Вентил : Да. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Тип : Канистер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Miabella Cultured Cultured Folrwate Pearl Carat T.G.W. Аметист во форма на круша Аметист Тркан Танзанит и Дијамант Акцент Стерлинг

Боја, класа и стил, ако ова е она што го барате, тогаш оваа исклучителна мијабела култивирана слатководн�

DEN 2.00

Фраза на песочен песок летен летен плажа пејзаж сликање црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2.67

Покријте ги капаците на леглингдомус тонау меки капаци на камиони со четири пати за 2015 година- Форд Ф-Ф со 5. нозе

Edkingdomпреклопени тони покритие меки капаци за кревети со четири патишта за 20152023 година Ford F150 F150 со кревет

DEN 1.00

Винвуд Студио Градови И Хоризонти Ѕид Уметност Платно Отпечатоци Атланта Акварел Градови Во Сад-Црно, Бело

Акварел во атланта, е Вешто Изработено Модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна Црна б

DEN 3.33