• Свеж
Собрание на Нилт Фарови За Вратата На Тојота Тундра Двојна Екипа Кабина Секвоја Замена За Пикап Хром Домување Јасен Рефлектор Возачот И Совозачката Страна, Години

Собрание на Нилт Фарови За Вратата На Тојота Тундра Двојна Екипа Кабина Секвоја Замена За Пикап Хром Домување Јасен Рефлектор

DEN 799.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Собрание на Нилт фарови За Тојота Тундра 2005 2006 Секвоја Пикап 2005-2007. За Тојота Тундра : . 2005 2006 Тојота Тундра. За Тојота Секвоја Пикап : . 2005 2006 2007 Секвоја Пикап. Оем Број На Дел : 81150-0 C031/81110-0 C031, ДЕЛОВИ ЛИНК : ДО2502158/ДО2503158, Тип На Сијалица : Високо/Ниско светло : H4(Светилките не се вклучени), Трепкачко светло : 3157 A(светилките не се вклучени) Компатибилност : склоповите На фаровите се компатибилни со 2005 2006 Тојота Тундра (Двојна Кабина / Екипажот Кабината Само) и 2005 2006 2007 СЕКВОЈА ПИКАП. Ве молиме имајте предвид дека нема да одговара на редовните ( стандардни ) модели на тундра со 2 Влезни Врати Со Целосна Големина; Нема Да Одговара На Моделите За Пристап До Тундра ( Продолжени ) Кабини Со 2 Влезни Врати Со Целосна Големина тип на сијалица : H4(Светилките не се вклучени) Трепкачко светло : 3157 A(светилките не се вклучени), користете Светилки За инсталација. Супер светла и широк опсег на осветлување : интегрираните метализирани рефлектори на овој склоп на фарови го зголемуваат растојанието на светлината за подобра видливост и Безбедност При возење Издржливост : куќиштето со голем удар издржува шок и вибрации. Со целосно запечатен силикон спречува оштетување на животната средина, вклучувајќи замрзнување, магла, избледување, корозија и обезбедува сигурна услуга во вид на временски услови како што се дожд, снег или бури од прашина, овозможувајќи вашиот автомобил да изгледа подобро и да вози побезбедно. Усогласеност СО ТОЧКИ и безбедно Возење : за да обезбедиме безбедност при возење за вас и околностите за возење што доаѓаат, нашите 2005 2006 Тојота Тундра 2005 2006 2007 Секвоја Пикап фарови се во согласност СО ТОЧКИ И САЕ. Нашите фарови обезбедуваат појасна и понатамошна визија за да ги видат дивите животни, карпите што паѓаат или други пречки ноќе. Намалете ја можноста за опасност. Пакетот Вклучува : 1 Пар Фарови за 2005 2006 Тојота Тундра 2005 2006 2007 Секвоја Пикап (страната на возачот и совозачката страна), 2 Годишна Гаранција До Ноќ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глупости неутрални тонови геометриски агат форма апстрактно сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.00