• Свеж
6 ' Супер Цврст Падобран-Играчки-Парче

6 ' Супер Цврст Падобран-Играчки-Парче

DEN 503.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тимската работа е клучот за оваа забавна активност. Секој зграпчува рачка на падобранот и наизменично трча под него. За уште позабавно фрлете неколку топчиња на плажа на надувување одозгора и гледајте како отскокнуваат низ воздухот. Изработен од лесен полиестер рипстоп со издржливи најлонски рачки. 6 стапки. Машина за перење. Полиестерски Супер Цврст Падобран. Вклучува издржливи најлонски рачки. (1 компјутер./ ПБ) 6 стапки. Машина за перење. Додатоци не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.