• Свеж
Национална Компанија За Дрвја Претходно Осветлена Вештачка Џиновска Елка, Зелена, Смрека Од Северната Долина, Бели Светла, Вклучува Држач, Стапала

Национална Компанија За Дрвја Претходно Осветлена Вештачка Џиновска Елка, Зелена, Смрека Од Северната Долина, Бели Светла, Вклучува

DEN 870.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Трансформирајте го вашиот дом во зимска земја на чудата со Претходно Осветлена Вештачка Елка на Националната Компанија за Дрвја. Оваа величествена Смрека Од Северната Долина е висока 16 стапки и дијаметар од 96 инчи на дното, давајќи му на дрвото широк профил. Пријателите и семејството ќе се восхитуваат на тоа како дрвото внимателно ги имитира оние надвор. Направен да изгледа и да се чувствува жив, зачудувачкиот реализам на дрвото е дефиниран со неговото големо внимание на деталите, со стотици индивидуално изработени врвови на гранки што ги сочинуваат широките гранки со полно тело што создаваат простор за вашите светла и украси. Дрвото е дизајнирано со систем на гранки со шарки што им овозможува на гранките да се лулаат надолу за брзо и едноставно поставување и повторно да се преклопат за лесно складирање. Одвојте 45-60 минути по склопувањето за правилно обликување на дрвото со лупење на гранките и раздвојување на врвовите за да им дадете на гранките пополн изглед. Ова фантастично празнично дрво е нанижано со 2000 бели УЛ светла пред пакувањето и вклучува цврста, метална основа за поудобно поставување. Светлата работат поединечно, па ако леќата на сијалицата не е испукана или скршена, светлосниот сет ќе продолжи да свети, освен за сите поединечни светилки што не работат. Пред да го облечете дрвото во треперливи светла и блескави украси, размислете да го ставите во дневна соба или трпезарија каде што може да се гледа од повеќе агли и не блокира никакви влезови. Изградено со цврсти, висококвалитетни материјали и хипоалергични игли отпорни на оган, ова дрво е изградено за да донесе празнично расположение во годините што доаѓаат. Во Националната Компанија За Дрвја, ние се стремиме да создадеме Висококвалитетни новогодишни украси кои ќе ви помогнат да го трансформирате вашиот дом за да можете да продолжите да го правите секој празничен момент магичен. Осветлена смрека вештачка елка. Пред-нанижани со 2000 УЛ наведени јасни светла. Карактеристики 7491 гранка совети. Се препорачува само за внатрешна употреба. Мери 16 стапки висок за 96 инчи во дијаметар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модерна овен зачудувачки портрет животни и инсекти сликање нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 1.00

Симболи на „Ступел индустрии“ минимално потресена модна типографија, 12, дизајнирана од Мартина Павлова

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 303.84