• Свеж
Сад Салон акрилик француски Комплет За Нокти, Бонџур, Краток

Сад Салон акрилик француски Комплет За Нокти, Бонџур, Краток

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бакнеж Салон акрилик француски Комплет За Нокти-Бонџур, Кратко. Создадени со технологија со акрилик, Акрилните нокти во Салонот се силни исто како и акрилите во салонот, но имаат беспрекорна завршница без меурчиња и се потенки во кутикулата за беспрекорен изглед. Изгледот и јачината на акрилите во салонот што професионалец мачно ги ваја на ноктите со четка, но овие лепак за неколку минути. Технологијата внесена со акрилик ги прави ноктите супер издржливи и тие никогаш не чипуваат! Комплет содржи 28 Нокти, розова гел лепак (2g), Мини датотека, маникир стап. БАКНЕЖОТ ви помага да го донесете салонот дома, без разлика Дали Г50 барате маникир, уметност за нокти, лак за нокти, лажни нокти, гел маникир, притиснете на ноктите, лепак за нокти, акрилни нокти, совети за нокти и многу повеќе. Бакнеж Салон акрилик француски Комплет За Нокти-Бонџур, Кратко. Создаден со технологија со акрилик. без меурчиња, беспрекорна завршница. Технологијата внесена со акрилик ги прави ноктите супер издржливи и тие никогаш не чипуваат! . Комплет содржи 28 Нокти, розова гел лепак (2g), Мини датотека, маникир стап.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Chama Plus големина V-вратот Танкинис костум за капење за жени клуч за пливање за пливање шорцеви сет за капење

Останувате активни ова лето? Ако планирате да лопатка, кајак или пливање, можеби ќе сакате дополнително

DEN 345.44

Продажба на Женски Панталони Женски Трендови Џеб Со Висок Појас Цврсти Прави Микрофлорани Панталони Кафе Xl

[Известување] : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме н�

DEN 3.00