• Свеж
Добро Ткаени Баркли Хадсон Тераса Преодна Ориентална Граница Црна 2 ' 7 9 ' 6 Тркач Област Килим

Добро Ткаени Баркли Хадсон Тераса Преодна Ориентална Граница Црна 2 ' 7 9 ' 6 Тркач Област Килим

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колекцијата Баркли обединува низа модели извлечени од внимателно избраната палета На Модерни, Европски и персиски Стилови. Топлите црвени, зелени и сини тонови на скапоцени камења се нагласени со неутрални тонови на слонова коска и беж. Полипропиленските влакна поставени на топлина даваат куп од 0,4 инчи кој е мек, отпорен на дамки и не фрла или избледува со текот на времето. Подлогата од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се подредени за подобрена издржливост. Широк спектар на форми, големини и дизајни значи дека оваа колекција има нешто за простории од секоја големина и стил. Топлина во собата полипропилен. Кадифено меко купче. Топол скапоцен камен и неутрални тонови. Модерни и традиционални стилови. Дамка и бледнеат отпорни. Исклучително издржлив и многу лесен за чистење. 100% подлога од јута е безбедна за дрвени подови. Наредени од сите страни за издржливост. Машина произведена Во Турција. Нема гаранција од производителот. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање. Извалканите области треба веднаш да се исчистат со благ детергент. Со сува крпа, размачкајте дамка; измешајте сапун за садови со вода и нежно отстранете го остатокот од дамката. Не мијте машина. Не избелувајте. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Уникатни Поволни Цени Микрофибер Навлака За Перница Долг Зајакнувачки Капак За Перница За Тело Каки 20 48

Повеќе Стилови, Повеќе Избори, КЛИКНЕТЕ ОВДЕ.Изработена од Ткаенина Од микрофибер од серијата 1800, Уника�

DEN 194.24