• Свеж
Ролингс Лансира Обука За Возрасни Бејзбол Шорцеви, Црвена, ХХ-Голема

Ролингс Лансира Обука За Возрасни Бејзбол Шорцеви, Црвена, ХХ-Голема

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

РОЛИНГС КВАЛИТЕТ-ВОДЕЧКИ БЕЈЗБОЛ ИНОВАЦИИ СО ПРИЧИНА : Ролингс Бејзбол Е ОФИЦИЈАЛНА РАКАВИЦА НА големата ЛИГА бејзбол® со причина : неспоредлив иновации и дизајн работа оди во се што прави компанијата. Тоа е само една од причините зошто бејзболот и софтбол играчите ширум светот се свртуваат кон Роулингс кога бараат да извлечат максимум од својата игра. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ОВАА ОПРЕМА : Бејзбол Шорцевите За Обука На Ролингс се шорцеви за обука дизајнирани имајќи ги предвид спортистите. Ако сакате да извлечете максимум од вашите тренинзи, потребни ви се вакви шорцеви.Карактеристиките вклучуваат : • опуштено вклопување• внатрешна врвка за влечење• ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ без брчки : овие шорцеви се дизајнирани имајќи ја предвид удобноста. Опуштен дизајн кој ќе ви помогне да се чувствувате неограничено додека тренирате. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : про ДРИ плус материјалот за брзо сушење ве одржува ладни и суви додека тренирате. ВНАТРЕШНА ВРВКА за ВЛЕЧЕЊЕ : обезбедете добро вклопување со внатрешна врвка за влечење. Без БРЧКИ : Квалитетниот материјал ги одржува овие шорцеви без перење после миење. НАЈДОБРОТО во ИГРАТА : Ролингс е пионер на бејзбол опрема. Инвестирањето во Ролингс е инвестиција во најдоброто.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Inktastic мојот 1-ви Денот На Благодарноста-симпатична Тиква Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Мојот 1ви Денот На Благодарностасимпатична Тиква Долги Ракави Ползавец Inktastic мојот 1ви Денот На Благода�

DEN 0.33

Миленичиња Куче Мачка Обука Послушност Црн Свирче Суперсоничен Звук Теренот Тивка Обука Свирки Миленичиња Материјали

Опис : Гласниот звук е најголемата предност на оваа ставка и е причина што свирчето е популарно кај луѓе�

DEN 4735.84

Женски Врвови Работна Облека Со Кратки Ракави Блуза Графички Отпечатоци Дами Мода В-Вратот Летна Туника Блузи Сина

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 3.00