• Свеж
Нортлајт 3.75 Беж Ткаени Предиво Топката Виси Божиќ Украс

Нортлајт 3.75 Беж Ткаени Предиво Топката Виси Божиќ Украс

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој украс од беж топка е совршен акцент за сите сезони! Големиот ткаат додава текстура и димензија додека одржува супер меко чувство. Совршено на големи дрвја или како дел од централниот дел на вашата празнична трпеза. Карактеристики : Ткаени Беж божиќ топката украс. Текстурираната топка создава визуелен интерес. Доаѓа подготвен да висат на бела лента. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 3.75" дијаметар. Материјал(и) : полиестер беж ткаени топката украс. Големиот беж ткаат е мек на допир. Целосно димензионален украс. Одлично За Божиќ или други свечености. Мери 3,75 инчи во дијаметар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Брилијантен Пад Круг Вратот Блузи За Женска Мода Печатени Лабава Маица Ракави Блуза Круг Вратот Повик Блузи

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.95 " Должина : 71см / 27 Стил : средна должина,Дами, модере�

DEN 2.67

Ove Decors Breeze Pro h Curved Corner туш врата со чисто стакло, wallsидови за туширање и база за туширање и хромиран хардвер

Ove Decors нуди совршен комплет за туширање за секоја големина бања со ветре Имаат корист од базата против л�

DEN 2.00