• Свеж
Монро Шокови И Потпори Магнум КОМЕТАЛ Управувачот Амортизери Одговара избери: 1998-ХОНДА СПОГОДБА, 1999-АКУРА 3.2 ТЛ

Монро Шокови И Потпори Магнум КОМЕТАЛ Управувачот Амортизери Одговара избери: 1998-ХОНДА СПОГОДБА, 1999-АКУРА 3.2 ТЛ

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро Оспектрум обезбедуваат исклучително ниво на прецизност и контрола на управувањето додека ги филтрираат бучавата, вибрациите и грубоста. Лесен за ИНСТАЛИРАЊЕ Вклучува премиум - квалитетни компоненти за замена каде што се применуваат-SAE-одделение навртки и завртки, горните и долните пролетни изолатори, ое-стил лежишта и монтирање, горното пролетно седиште и предната плоча за лежиште кои лесно се инсталираат. СОВРШЕНО СПАРУВАЊЕ Идеално совпаѓање за карактеристиките на контролата На возењето На потпорите monroe®, заменете ги сите истрошени компоненти На потпората со квалитетни делови На Монро (продадени одделно) за целосна надградба на контролата на возењето со четири агли. ЈА НАМАЛУВА БУЧАВАТА и вибрациите Карактеристики напредна еластомерна технологија за подобрена метална до гумена врска што го намалува бучавата, вибрациите и управувањето со меморијата за подобрени перформанси. ЗАМЕНУВА ое Достапни за повеќето апликации За потпора На Монро, ова е директно вклопување за замена на држачот за потпора НА ОЕ. РИГОРОЗНИ тестирање Се Вклопуваат проверени и возење тестирани за квалитет можете да сметате на. Одговара Изберете : 1998-2002 ХОНДА СПОГОДБА 1999-2003 АКУРА 3.2 ТЛ 2001-2003 АКУРА 3.2 КЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност „Преторија Јужна Африка Скај Лејлин Портрет II“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Movender Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е п�

DEN 671.84