• Свеж
Живописни Перформанси Црна Најлон Плетенка

Живописни Перформанси Црна Најлон Плетенка

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Живописни Перформанси Плетените Флексибилни Црева се достапни во навлаки од нерѓосувачки Челик и Најлонски плетенки кои обезбедуваат одлична отпорност на триење и опкружуваат армирана внатрешна обвивка од синтетичка гума. Плетените Флексибилни Црева на вибрант се погодни за масло, вода, гориво, метанол, течност за ладење, вакуумска услуга и е85. Овие црева не се погодни за употреба како линии на сопирачките или други хидраулични линии на притисок, ниту пак се погодни за продолжено потопување во гориво или масло (не се препорачуваат за апликации во резервоарот). Работен температурен опсег : -40°F до 300°F (-40°C до 150°C).; Најлон Плетенка Флекс Црево . Големина : - 6АН. Црево ПРОЕКТ : 0.34 во. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Ситетска Гума/Најлон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 929 - Заден Лист Пролет Собранието За Специфични Модели Шевролет Одговара изберете: 2002-ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА

Правилно функционирачките лисни пружини ја држат тежината и носивоста на возилото или приколката и се �

DEN 3.00

Вес, јуни Роза Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - ХЕСЕИ ТРЕТИ

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 18х15 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирањ�

DEN 0.33