• Свеж
Топла Тркала 2009 - Нови Модели Црвениот OCC Сплитбек

Топла Тркала 2009 - Нови Модели Црвениот OCC Сплитбек

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

1 : 64 Скала Умре-Фрлија Колекционерски Автомобил*2009-009 Нови Модели #9 НА 42 SKU : Adib00244o5tm Карактеристики : Продадени во парови. Доаѓа со ссс логото налепница. Се користи со цевки и дрвени комплети за нишање. Јапонија Увоз. Најлесен начин да се идентификува тимот 41 "должина х 3.5" ширина. Велкро затворање. Совршен Топла Тркала Deecast за секој колектор!. Голема Инвестиција За Сите Топла Тркала Колекто.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мантил За Дожд За Миленичиња Водоотпорна Јакна За Мантил За Миленичиња Со Проѕирна Капа Материјали За Миленичиња

Куршум поени : 1 Светли бои : миленичињата можат јасно да се видат дури и на дожд, што е безбедно.2 Висококв

DEN 0.67