• Свеж
Пливање Винил Пиратски Центар За Играње На Надувување Базен Плови, Разнобојни

Пливање Винил Пиратски Центар За Играње На Надувување Базен Плови, Разнобојни

DEN 444.32

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пиратски остров авантура сет вклучува следново, целосна 82 во. х 62 во. остров со централна дупка за пливање, влажен и див слајд од mo, 3 штитови и мечеви на надувување,часови креативна игра! Секој ден во вашиот базен ќе го направи пиратска авантура! Пливање точка # 90940 Возбудлив Пиратски Тематските Дизајн. Целосна 82 во. х 62 во. Остров На Надувување. Доаѓа Со Пливање Низ Централната Дупка и Слајдот Со Влажен И Дивat. Доаѓа Во Комплет со 3 Мечеви и Штитови на Надувување!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.