• Свеж
Сафавиех Двор Беки Четворка Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '4 12, Сина Беж

Сафавиех Двор Беки Четворка Внатрешен Надворешен Тркач Килим, 2 '4 12, Сина Беж

DEN 1339.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. Заштедете Пари.Колекцијата На Теписи во дворот Е создадена за денешниот внатрешен/надворешен начин на живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства CJ1012-YPW Монограм-Почетна Y Црвена Црна Полка Точки Декоративна Платно Ткаенина Перница, 14Hx14W

Каролини Богатства CJ1012YPW1414 МонограмПочетна Y Црвена Црна Полка Точки Декоративни Платно Ткаенина Перни

DEN 0.33