• Свеж
Тервис НБА® Newујорк Никс Изолиран Тумблер

Тервис НБА® Newујорк Никс Изолиран Тумблер

DEN 607.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Tervis tumblers имаат изолирана конструкција со двојни wallидови што ги одржуваат пијалоците топло или ладно подолго и ја намалува кондензацијата за да спречите прстени на вашата маса . Силен, отпорен на удар, без материјал за БПА, значи дека овие гушачи можат да земат негодување без да се разнишаат и нема да ги задржат вкусовите или нема да ги задржат вкусовите или мириси . Повеќето гушачи се микробранови, замрзнувачи и машина за миење садови безбедни за практичноста без важен и одговараат на повеќето држачи за чаши . Секој класичен Тумблер е и поддржан од гаранција за живот за да можете да купите со доверба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екена Милхаурд 1 2 W 10 D 12 H Гроздобер заграда за фарма, колекција на декорирање Барнвуд, реставрација зелена

Единствено исушеното дрво на секоја заграда додава старо и автентично чувство на вашиот модерен декор �

DEN 6661.28

Sulpell Industries толку многу благодарен обичен лисја на лисја, графичка уметничка галерија, завиткана од платно, печатење

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 719.84