• Свеж
Единствени поволни цени за еластична половината на помладата метална сјајна хармоника, плетена миди здолниште

Единствени поволни цени за еластична половината на помладата метална сјајна хармоника, плетена миди здолниште

DEN 287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Аксовионските плети ја подобруваат димензијата и движењето на ова миди здолниште, додека металниот дизајн го потенцира неговиот елегантен стил. Шик плетенка со сјаен дизајн на метални бои, секогаш во мода и стилски. Пар со потпетици за да го покажете вашиот шармантен изглед. Ова здолниште е совршено за Божиќ, забави, вечерни настани, секојдневен живот, танцување, ултра музички фестивал, формални или неформални настани, шопинг, датира и многу други прилики. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5 стапки 7 инчи, градите : 33 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 35 3/8 инчи) Табела со големина на тело (во инчи) Меѓународна големина Girth Girth - -Тотална должина - hem girthxs 25 3/8 29 1/8 118 7 /8s - 27 1/2 29 1/2 - 126м - - 29 1/2 29 7/8 - 133 1/8 L - 33 1/8 30 3/8 - 145 4/8xl 36 5/8 - 30 3/4 - 158 1/4 Мерењето на должината на фустанот е од половината до полите. Единствени поволни цени на еластична половината на помладиот металик сјајна хармоника, плетена миди здолниште 97% полиестер 3% спандекс. Цврста метална шема. Еластична висока половината. Должина на коктел. Плетирано миди здолниште. Не пеглајте. Миење на рака или машина во ладна вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Надувување плажа топки Надувување Фудбалски Играчки Деца Плажа Топки Играчки Надувување Фудбалски Играчки

Описr r оваа ставка е топка за надувување за деца Украсете ги вашите базени со овие фудбалски топки на на�

DEN 223.84

Денот на таткото Дуксери Со Качулка Дуксери За Мажи Мустаќи Тато Најголемата Идеја За Денот На Таткото

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

DEN 335.20

Алохаидивио Тера И Скај Џемпери За Жени, Жени Обични Цврсти Врвови Со Џемпер Со Кружен Врат Со Долг Ракав

Модни Жени Обични Цврсти Долги Ракави Лабава Тркалезна Врата Џемпер Пулвер Копче Блуза Врвовикарактер�

DEN 2.33

Јордан, Goldрју Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Винил Звучи Подобро

Dreрју Јордан претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 11х14 Врамено Со Двојно Уметничко Парче Со Ѕидов�

DEN 3.00

Дорман В Тапан Кочница Тркало Цилиндар За Специфични Модели Мазда Одговара избери: 1979 - МАЗДА РХ7, 1977-МАЗДА ГЛЦ

Овој цилиндар за тркала за сопирачки со директна замена беше специјално дизајниран да одговара на вкло�

DEN 2748.00

Долна Облека Жени Чипка Ноќ Г-Стринг Долна Облека Бебешка Кукла Долна Облека Еротски Фустан Плус Големина

Женска Долна Облека Чипка Против Вратот Ремен За Спиење Секси Фустан Бејбидол Гстрингдолна облека Голе

DEN 255.68

Облека Бебе Момче Девојка Onesie Дете Момчиња Девојки Цвет Печатење Ромпер Комбинезон+Лента За Глава Облека За 6 Месеци

Големина : 03М Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 49,5 см / 19,49" Должина : 51см / 20,08" Ракав : 22,5 см / 8,86" Големин

DEN 2.67