• Свеж
Излез за ладење на Гејтс Ко се вклопува во Изберете: 2002- Киа Седона, 2003 година- Хјундаи Санта Фе

Излез за ладење на Гејтс Ко се вклопува во Изберете: 2002- Киа Седона, 2003 година- Хјундаи Санта Фе

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Излезните потентни порти CO34918 Излез за ладење Дополнителни карактеристики Материјал : фрлен алуминиум. FITS Изберете : 2002-2005 KIA SEDONA 6 CYL 3,5 L 2003-2006 HYUNDAI SANTA FE 6 CYL 3,5 L 2004-2006 KIA AMANTI 6 CYL 3,5 L 2002-2005 HYUNDAI XG 6 CYL 3,5 L 2001 HYUNDAI XG 6 CYL 3 L и MORE- Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.