• Свеж
Ноќта на вештерките Кид уникатен пластичен додаток за нож за нож за готвачи на готвачи, по пат да славиме

Ноќта на вештерките Кид уникатен пластичен додаток за нож за нож за готвачи на готвачи, по пат да славиме

DEN 239.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Залутајте околу вашето соседство или во вашиот дом како плашлив спектар со начин да го прославите ножот за пластични играчки за играчки. Овој нож има пластична градба за безбедност (нема остри рабови тука), и е фалсификуван со дух на Ноќта на вештерките што започнува во стокмената рачка на скелетот и завршува со сребреното сечило. Излезете за да започнете свој застрашувачки фест на Ноќта на вештерките ноќ додека го имате ножот на вашиот готвач. Чувајте го ловот на бонбони безбеден, но совршено заканувачки! Материјал : 100% полипропилен. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Специјални карактеристики : лесен без остри рабови; Рачка на скелетот; Сребрен тон и црна. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Ова е лажен нож и е наменет за игра и не е погоден за деца под 3 години. Додаток за нож за нож на Ноќта на вештерките за пластични играчки за деца за деца од пат да слават.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.