• Свеж
Крајна табела за ноќна ноќ со станица за полнење кафеава, сет од 2

Крајна табела за ноќна ноќ со станица за полнење кафеава, сет од 2

DEN 3119.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Направено од цврста полица од дрво, завршена рустикална кафеава, индустриската маса во кревет е цврста. Прилагодливите стапала против лизгање ја прават ноќната маса да застане цврсто дури и на нерамниот песок на платформата додека добро се грижи за подот. Ова дно на табелата на квадратниот крај се одликува со полиња за дното на решетката за складирање или прикажување, како што се растенија или украсни работи. Ноќната ноќ е опремена со три пристаништа за полнење со USB и две места за напојување со 3-поени, така што нема потреба да се грижите за нередот на кабелот за полнење и недоволното пристаниште за полнење. [Страна табела со станица за полнење] : Станицата за полнење со долга моќност од 6,65 метри вклучува две стандардни места за приклучоци и 3 USB порти што можат брзо да ги наполнат вашиот телефон, ламба и лаптоп. Не треба да го наоѓате USB кабелот за полнење и приклучокот секој пат, заштедувајќи го вашето време и енергија . [2-ниво пространа складирање] : Димензии : 15,35 "× 11,81" × 21,26 "(L × W × H). Табелата со двојна плоштад со две отворени полици е идеална за вашата спална соба, дневна соба, студија за студентски дом и ограничен простор! Ставете ги вашите дневни материјали или прикажување декор на штандот за да го ослободите вашиот простор од неред! Цврстите, мат-црни метални нозе и стабилно полици со рустикална кафеава завршница се елегантните мешавини на стилови што го прават овој сет од 2 дневна соба за крајна маса со USB порти и места за напојување се истакнуваат; има индивидуален карактер и извонредна издржливост . [Цврста структура и издржлива] : Цврст квадратен дизајн со прилагодливи стапала против лизгање ја прави тенката табела за ноќна мерка цврсто дури и на нерамномерниот песок на платформата додека се грижи за подот. Таблетот е изработен од табла со честички од висока класа со сјајна завршница со сјајна завршница , водоотпорни, отпорни на гребење и лесни за чистење . [Лесно се собраа] : Потребните алатки и упатства се вклучени во пакетот. Лесно е да се постави заедно со упатства за лесно следење и користењето на алатките за склопување обезбедува склопување комплетно без напор во рок од 10 минути.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.