• Свеж
Milestar MS Sport 265 60- V гума

Milestar MS Sport 265 60- V гума

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Milestar MS932 Sport, дизајниран да ги зголеми перформансите, го има најновиот во оптимизиран дизајн на шари за одлична влечење и ракување со сите сезони, додека обезбедува тивко и удобно возење. Идеално за современи седани, спортски седани, CUV и спортски удари и користи напредно соединение на силициуми за силициум за одлично ракување со влажни временски услови и подобрена облека. Достапно со оценките T, H и V-Speed, MS932 Sport е сигурен дека ќе ги покрие вашите потреби за високи перформанси. Сите големини се поддржани од ограничената гаранција од 50 килограми на Милестар широки ребра околу гумата, ја подобруваат стабилноста, ракувањето и страничниот зафат . аголните и надолжните сипчиња ги зголемуваат гумите и трага од животот . Максимизираната шема на шара обезбедува исклучителни перформанси во сите сезони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност есенска крпеница платно уметност од ennенифер Нилсон, бел мат, црна рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 1887.84

Spftem Грофот Бран Во Облик Прелијте Ги Хартиите За Филтер За Кафе За Стил Рачно Варете Чаши За Филтер За Колачи За Кафе

Производот е направен со извонредна изработка и има одлична издржливост и практичност, така што можете

DEN 207.84