• Свеж
Тајни богатства женски вграден градник за вградување жица

Тајни богатства женски вграден градник за вградување жица

DEN 191.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Pushup што е совршен 24/7. Оваа вградена жица засилување на градник ги дефинира и обликува природните кривини. Копчињата со контура додаваат само вистинската количина на природен лифт, додека дизајнот на балетот ги одржува ремените совршено во место. Перно -жицата нуди поддршка без копање. Направено со лента за сјај, перничена кука и хардвер за очи и розово злато, овој стил го воздигнува секојдневно. Материјал : 88% најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : меко притискање; Вградена удобност подлога. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Врзано крило со двојно слој за поддршка за мазнење. Затворање : Затворање на мека кука и очи на грб. Ленти : прилагодливи. Карактеристики : Удобна кука и око. Womenенски вграден жичен градник за притисок од тајни богатства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

асдоклхк Долна Облека за Мажи, Машка Танга Долна Облека Беспрекорна Ниско-Пораст Брзо Сушење Мраз Свила Долна Облека

Машка Танга Долна Облека Беспрекорна Низок Пораст Секси Брзо Сушење Мраз Свила Долна ОБЛЕКА ЗАБЕЛЕШКА :

DEN 3.00

Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено И Темно Јаглен Металик, Одговара - КАДИЛАК ХТ4

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 2.00

Машки Кошули Машки Кратки Ракави Графички И Везени Модни Маици Пролет И Лето Кратки Ракави Печатени Кафеави 5XL

Машки Графички И Везени Модни Маици Пролет И Лето Печатени Кратки Ракавиатрибути На Производот : Меко и

DEN 1.33

Практичност Пенкало Носителот Сите Натпревар Пп Голем Капацитет Залепени Канцелариски Контејнер За Десктоп

Опис : со многу заоблени рабови, овој држач за пенкало се чувствува одлично во раката и е многу лесен за у

DEN 454.24

Бело Куќиште За Цвеќе За Samsung Galaxy Note плус 10+ 5G 6.8 Tpu Јасно Меко И Флексибилно Ултра Тенко Отпорно На Удари Против

Целосна Заштита : Меката флексибилна рамка НА ТПУ со 4 армирани агли обезбедува апсорпција на капки за з�

DEN 2.00