• Свеж
Студец домашен декор печатен врамен уметнички принт

Студец домашен декор печатен врамен уметнички принт

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,50 инчи, за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Јоханес Вермер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инктастик Малиот Нику Град На Абуело Во Розова боја Со Банер Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Прославете ја вашата ниета оставајќи ГО НИЦУ Со Нашиот Мал Лазач Со Долги Ракави На Абуело Град во розов

DEN 1.67

Ксинруи Вештачки Грозје Матирано Дизајн Реални Не Венеат Гума Симулација Растенијата Фау Овошје Реквизит Дома Декор

Опис : Вештачкото растение е дизајнирано во форма на гроздови со мраз, што е природно и реално, со целосн�

DEN 0.33