• Свеж
1,5 'Пред -осветлена средна канадска бор вештачка елка - повеќебојни светла

1,5 'Пред -осветлена средна канадска бор вештачка елка - повеќебојни светла

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој класичен канадски бор е составен од дво-тон шумски зелени совети за бујна целосен и димензионален изглед. Ова дрво е издржливо и доволно убаво за да се користи од година во година дури и со постојано менување на трендовите. Се одликува со изобилство на мулти-бои блескави светла кои обезбедуваат мек традиционален сјај. Карактеристики на производот : Пред-осветлени со 30 мулти-бои светла Мулти-боја се состои од црвена зелена сина жолта и чиста сијаличка Големина на сијалицата : мини 65 совети 2 "Широки совети 26 " Зелен оловен кабел Дополнителни карактеристики на производот : Светло на светло на дрво со среден профил сетови на светло на дрво На дрво се UL овластени и одобрени за внатрешна или надворешна употреба, но самото дрво се препорачува за употреба во затворен простор само ако една сијалица изгори, останатите ќе останат осветлени светла се опремени со карактеристика за заклучување на ламбата што ги прави заменливи заменливи и ги спречува да не испаднат надвор Лесно склопување со 2 парчиња (вклучително и штанд) доаѓа со сијалица со сијалица со сијалица и резервен осигурувач доаѓа со бесплатен мерач на жица од пластично дрво : 22 120 волти 60 Херц .12 засилувачи 14,4 вати димензии : висока 1,5 '(од основата на штандот до горниот дел на дрвото) оддалеченост од подот до првиот ред на гранки : 3 "11 " Основен дијаметар (на најшироката точка) Материјал (и) : ПВЦ/метални/пластични светилки/жици : гранките се компресирани за пратка И треба да се испука по пристигнувањето за да изгледа како фотографијата. Пред -осветлени средни канадски бор светла вештачка новогодишна елка. Издржливи светилки што не се заменливи во стакло; 30 повеќебојни LED светла. Потребно е лесно собрание од 2 парчиња; Вклучен е бесплатен штанд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Слупел индустрии рурална оградена колиба минималистичка дождлива село дрвја тревни, 12, дизајн од Викторија Борхес

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2.33