• Свеж
Единствени поволни цени, женски плус големина Цветна лесна лесна предна плетена кардиган

Единствени поволни цени, женски плус големина Цветна лесна лесна предна плетена кардиган

DEN 287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Плетена е со супер мека ткаенина што се чувствува без напор. Овој цветен плетен кардиган додава малку талент на вашите облеки и ги насочува вашите кривини. Помодерни, поелегантни, тесни врвови, подобро е да ја покажете убавината на вашата фигура. Можете да го облечете ова со камизола и да го спарите со фармерки или шорцеви. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Тежина : 180 фунти, моделот носи меѓународна големина 1x.meareument (во инчи) - ГРЦИЈА НА ГРАДИ Ширина на рамото - Вкупна должина1x 46 7/8 25 1/4 - 35 7/82x 50 - 26 3/4 36 1/43 X - - 53 1/2 28 1/2 - 36 5/84x 57 1/8 30 3/8 - 37 уникатни поволни цени Plusенски плус големина Отворена предна плетена цветна надворешна облека кардиган Бургундија 1х 95% полиестер 5% спандекс. Увезен. Цветен принт. Долг ракав. Отворен предниот дел. Patекки со лепенка. Редовно вклопување. Плета ткаенина. Машинска миење ладно со слични бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.